KURUMSAL

 

ASM DANIŞMANLIK, 2006 yılında 3 ortaklı olarak kurulmuştur. 2011 yılında müşterilerimizden gelen talepler üzerine şirketin faaliyet alanları genişletilmiş ve  ASM  Grup Danışmanlık  olarak kendisini yenilemiştir.

Günümüz ticaretinde rekabet temelinde yaşanan dönüşüm ile beraber firmaların da değişen şartlar karşısında gereken yeniliği sağlamaları zorunluluğu doğmuştur. Bu doğrultuda profesyonel bir destek gerekmektedir. Zira firmanın neye ihtiyacı olduğu ve oluşabilecek yeni durumla nasıl başa çıkacağı konularında tüm birimlerde ve tüm personeli kapsayacak detaylı bir çalışma gereklidir. Bunun için de firmaya ‘dışarıdan bir göz' bakışına ihtiyaç vardır.

ASM GRUP DANIŞMANLIK, ürettiği projelerinde, teknik ve mesleki bilgilerinin yanında moral değerlerini de göz ardı etmeyen uzman kadrosu ve tecrübeli eğitimcileriyle firmalara tüm süreçte yol arkadaşlığı yapma ilkesiyle hareket etmektedir.

 

 

 

ASM GRUP DANIŞMANLIK'ın Çalışma İlkeleri

 

  • * ASM GRUP DANIŞMANLIK, yatırımcılar ile tüm süreç boyunca sözleşme ilkelerine bağlı kalır. Yatırımın uygulama süresinin sonuna kadar şeffaf ve dürüst bir politika izler.
  • * ASM GRUP DANIŞMANLIK, "kazan kazan" stratejisiyle hareket eder, müşterisini "kâr aracı" olarak görmez, müşterisinin menfaatlerini kendi menfaatleri gibi korur ve gözetir.
  • * ASM GRUP DANIŞMANLIK, gizlilik prensibi gereği; çalıştığı müşterilerin işletme sırlarını üçüncü taraflarla paylaşmaz.
  • * ASM GRUP DANIŞMANLIK, hukuka, insan haklarına ve evrensel değerlere bağlıdır, evrensel normlarda düşünür ancak ülkesinin milli menfaatleriyle de aykırı düşmez.